INTEGRACJA

INTEGRACJA - WSPÓLNOTA SYJON | WARSZAWA

ZINTEGRUJ LUDZI,
NA KTÓRYCH CI ZALEŻY!

Taniec jest doskonałą przestrzenią do spotkania z drugim człowiekiem i źródłem radości.

Wspólna nauka tańca nie tylko daje okazję do zdobycia umiejętności, ale sprawia, że ludzie wspólnie przeżywają przygodę, dzielą radość i są “partnerami wyzwania”.

To niesamowicie zbliża, dając poczucie teamu!

CO MOŻESZ WYBRAĆ?

KURS REGULARNY

Cotygodniowa integracja? Dlaczego nie!

Nie samymi poważnymi sprawami żyje człowiek.

Spersonalizowany kurs dla Twojej grupy gwarantuje zacieśnienie więzi i wspólne wspomnienia.

WARSZTATY

Jednorazowa, kilkugodzinna integracja przy gorących rytmach muzyki jest również doskonałym pomysłem na urozmaicenie waszego towarzyskiego życia w grupie.

PUNKT PROGRAMU

Organizujesz dzień pełen wrażeń i szukasz ciekawych punktów programu?

Dobrze jest rozruszać ludzi i zachęcić ich do wspólnej zabawy. Nie musimy chyba podkreślać, że taniec jest świetną do tego okazją?

KURS REGULARNY

Cotygodniowa integracja? Dlaczego nie!

Nie samymi poważnymi sprawami żyje człowiek.

WARSZTATY

PUNKT PROGRAMU

Organizujesz dzień pełen wrażeń i szukasz ciekawych punktów programu?

MASZ PYTANIA? CHCESZ SKORZYSTAĆZ OFERTY?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

kontakt.amen@gmail.com

ZapartDance Studio i wspólnoty

Szkoła tańca Zapart Dance Studio powstała z myślą o wspólnotach.

Naszym celem jest tańczyć dla wspólnot, z wspólnotami i tworząc wspólnotę.

Z tworzeniem naszej Zapartowej wspólnoty dajemy sobie radę, ale z tańcem dla i z wspólnotami potrzebujemy Waszej pomocy ❗❗❗

Jeśli jesteście wspólnotą i chcielibyście, abyśmy zorganizowali dla Was kurs tańca, weekendowe warsztaty lub jakiś inny sposób integracji – napiszcie do nas!

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?
➡️ Wyznajemy chrześcijańskie wartości (jesteśmy pierwszą chrześcijańską szkołą w Polsce) ♥️
➡️ Już od kilku lat prowadzimy zajęcia dla osób w różnym wieku
➡️ Mamy wyszkoloną kadrę instruktorską i animatorską
➡️ Każde nasze zajęcia zaczynamy wspólną modlitwą