Pierwszy taniec

PIERWSZY
TANIEC

wasza wizja naszą misją

Wkrótce powiecie sobie sakramentalne tak.

Z całego serca wam gratulujemy!

Wiemy, że przygotowania ślubne mogą być męczące, dlatego naszym zadaniem jest sprawić,

by nauka pierwszego tańca była dla was odpoczynkiem i wspólną przygodą,

którą będziecie wspominać za każdym razem z uśmiechem na ustach.

ZOBACZ I DOŚWIADCZ

​jak różnorodny może być wasz pierwszy taniec

Nasza misja to wasza wizja.

❤️ WASZE OPINIE ❤️

W szale przygotowań ślubnych zajęcia do pierwszego tańca były dla nas miłym czasem spotkania ze sobą wyciszenia. Zaowocowało to przepięknym układem bachatowym na naszym weselu. Podejście instruktorów na maxa uspokaja i pozwala skupić się na tu i teraz. Z całego serduszka polecamy tych pozytywnych wariatów.

Dziękujemy i buziaki

O szkole tańca AMEN usłyszeliśmy z polecenia poprzez tradycyjną pocztę pantoflową. Od samego początku urzekła nas jej nazwa!
Nasze umiejętności taneczne kończyły się na weselnych pląsach pod swój rytm…stąd pomysł aby nauczyć się tylko kilku kombinacji, które pomogą nam choć trochę zabłysnąć w oczach naszych weselnych gości
Mieliśmy już wybraną piosenkę (naszym zdaniem wolną i przyjemną do tańczenia) więc czas na pierwszą lekcję i tutaj BACH – pierwsze zderzenie z rzeczywistością! Jej rytm okazał się bardzo szybki, a kombinacje wcale nie takie łatwe jak zakładaliśmy, że mogą być (szczególnie, że trzeba wykonywać je z gracją, która u mnie kończy się potknięciem na prostej drodze)
Po kilku lekcjach okazało się, że z planowanych kombinacji wyszła choreografia idealnie dopasowana do momentów naszej piosenki, na którą wcześniej zapewne nigdy byśmy się nie zdecydowali!
Dlaczego? Ponieważ nasi instruktorzy – Monika i Mateusz tacy właśnie są! Potrafią dostrzec w najbardziej nieśmiałych osobach umiejętności, o których sobie nie zdawały sprawy. Są radośni, zabawni, a wręcz zarażają pozytywną energią, która skutkuje pozbyciem się jakichkolwiek lęków związanych z nauką kolejnych kroków i delikatnych akrobacji, które wcześniej nawet nam się nie śniły. Są profesjonalni pod każdym względem i podchodzą indywidualnie do granic możliwości każdego z nas. Podpowiadają i proponują piękne rozwiązania i potrafią w umiejętny sposób zachęcić do ich realizacji. Naprawdę jesteście wspaniali!
Ślub mamy dopiero w październiku, więc czasu na ćwiczenia jest sporo. W głębi serca jesteśmy jednak przekonani, że nasz taniec się uda. Może nie ze względu na umiejętności (bo cały czas się doszkalamy trenując), ale przez wiarę w siebie, którą zaszczepili w nas Zaparty! W końcu nie bez powodu szkoła nosi nazwę AMEN
Z czystym sumieniem polecamy ją wszystkim – umiejącym i nieumiejącym tańczyć, parom przygotowującym się do ślubu i tym, którzy po prostu chcą aktywnie spędzić razem czas oraz innym poszukiwaczom przygód i nowych wyzwań, a takich na pewno tam nie brakuje!
Razem z żoną Magdalena przygotowywaliśmy się u Mateusza do pierwszego tańca.

Ułożył on dla nas dość skomplikowany układ z akrobacjami tanecznymi i pod jego czujnym okiem udało nam się go nauczyć, a potem zatańczyć na naszym weselu.

Wymagało to od nas dużo pracy, jednak cenne uwagi Matiego pomogły nam przygotować się bardzo dobrze do pierwszego tańca
Uczestniczyliśmy również w zajęciach regularnych, gdzie miła atmosfera i dobra energia pomagają w nauce

PRZECZYTAJ KILKA WSKAZÓWEK

CENNIK

za godzinę zajęć

130 zł – 150 zł

przy wyborze kombinacji tanecznych
(cena zależna od wyboru instruktora)

150 zł – 200zł

przy wyborze choreografii
(cena zależna od wyboru instruktora)
CHCESZ SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO PIERWSZEGO TAŃCA?

NAPISZ DO NAS

pierwszytaniec.amen@gmail.com

Kurs przeznaczony dla par narzeczeńskich

Nauka pierwszego tańca to najczęściej niezwykle stresujące zadanie. A gdyby dało się inaczej? Z Zapart Dance Studio to możliwe ❗❗❗