TWOI
INSTRUKTORZY

( umów się na zajęcia indywidualne )
„Troszczmy się o siebie wzajemnie, by się zachęcać do miłości i do dobrych uczynków.”
Hbr 10, 24

Nasi instruktorzy mają w sobie niezbadane pokłady energii.

To oni dbają o to, by nauka tańca była czymś więcej, niż zdobyciem umiejętności.

Zachęcają do rozmów, rozbawiają, uczą dystansu do samego siebie i sprawiają, że zajęcia są czystym odpoczynkiem od codzienności.

A to wszystko po to, byś poczuł się częścią tanecznej rodziny. Bo u nas nie ma anonimowych osób!

Poznaj każdego z nich!

MATEUSZ ZAPART INSTRUKTOR TAŃCA
Bachata, Użytkowy, Teatr Tańca

MATEUSZ ZAPART

KONTAKT: zapartzappi@gmail.com

Założyciel i lider naszej szkoły!

Jego charyzma od kilku lat przyciąga nowe twarze na taneczny parkiet. Prowadząc zajęcia uwielbia korzystać z psychologii tańca, indywidualnego podejścia i śmiesznych żartów.

Na co dzień wizjoner, mąż, tata i uczeń Chrystusa!

MONIKA CZUBA ZAPART INSTRUKTOR TAŃCA
Bachata, Użytkowy, Teatr Tańca

MONIKA "CZUBA" ZAPART

Liderka naszej szkoły!

Żywiołowa instruktorka, dla której ciągłe podejmowanie wyzwań jest jak tlen.

Od dziecka zakochana w tańcu, jednak jej serce skradła Bachata.

Uważa, że życie jest za krótkie, by nie tańczyć, jednak sam taniec traktuje jako narzędzie do budowania relacji.

Żona, matka, Córka Króla!

MATEUSZ ZAPART INSTRUKTOR TAŃCA

MATEUSZ ZAPART

KONTAKT: zapartzappi@gmail.com

Założyciel i lider naszej szkoły!

Na co dzień wizjoner, mąż, tata i uczeń Chrystusa!

MONIKA CZUBA ZAPART INSTRUKTOR TAŃCA

MONIKA "CZUBA" ZAPART

Liderka naszej szkoły!

Żywiołowa instruktorka, dla której ciągłe podejmowanie wyzwań jest jak tlen.

Od dziecka zakochana w tańcu, jednak jej serce skradła Bachata.

Żona, matka, Córka Króla!

ASIA WOJCIECHOWSKA INSTRUKTOR TAŃCA
Salsa, Bachata, Użytkowy

ASIA

KONTAKT: 501 680 893

Puzzle, rośliny, pianino, kameleony… i taniec!

Dziwne połączenie? Poznaj Asię!

Wspaniała instruktorka, która od samego początku jest związana z naszą szkołą.

Przyszła do nas z miłości do tańca, rozmnożyła ją w sobie i niedługo po tym znalazła się w topce naszych instruktorów!

Jak to się stało?

To upór w dążeniu do celu, talent do nauczania i miłość do tańca, którą zaczęła przelewać na ludzi.

Teraz już od lat, darzy szerokim uśmiechem każdego kursanta, dociera z nauką do najtrudniejszych przypadków, a tam, gdzie zobaczy potencjał, inwestuje cząstkę siebie!

JULIA KUBIAK INSTRUKTOR TAŃCA
Taniec Towarzyski

JULA

KONTAKT: julkakubiak5@gmail.com

Od 3 lat studiuje medycynę we Wrocławiu.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 7 lat, co w tym momencie daje jej 2/3 życia spędzone na parkiecie!

Wiele lat tańczyła taniec towarzyski, startowała w wielu zawodach tanecznych rangi ogólnopolskiej i posiada mistrzowską klasę taneczną B – zarówno w stylu standardowym, jak i latynoamerykańskim.

Obecnie kariera turniejowa Julii jest już na wygaszeniu, ale zapał i miłość do tańca nigdy jej się nie skończą.

INSTRUKTOR TAŃCA
Użytkowy

MADZIA

Nazywana strusiem pędziwiatrem, osobą, która nie umie usiedzieć w miejscu i wieczną studentką.

Po studiowaniu informatyki i pedagogiki, przyszedł czas na zarządzanie.

Uwielbia podróże, spotkania z ludźmi i taniec, który pokazał jej, że jak się chce, to można.

Łatwo się nie poddaje, wytrwale dąży do zaplanowanych celów, a z jej twarzy uśmiech schodzi bardzo rzadko.

Prywatnie testerka oprogramowani żona i mama w jednej osobie.

ASIA WOJCIECHOWSKA INSTRUKTOR TAŃCA

ASIA WOJCIECHOWSKA

KONTAKT: 501 680 893

Puzzle, rośliny, pianino, kameleony… i taniec!

Dziwne połączenie? Poznaj Asię!

Wspaniała instruktorka, która od samego początku jest związana z naszą szkołą.

Jak to się stało?

JULIA KUBIAK INSTRUKTOR TAŃCA

JULA KUBIAK

KONTAKT: julkakubiak5@gmail.com

Od 3 lat studiuje medycynę we Wrocławiu.

MADZIA KRUK

Po studiowaniu informatyki i pedagogiki, przyszedł czas na zarządzanie.

Prywatnie testerka oprogramowani żona i mama w jednej osobie.

CHCESZ DZIELIĆ SIĘ PASJĄ DO TAŃCA Z INNYMI?

CHCESZ INTEGROWAĆ ŚRODOWISKO CHRZEŚCIJAŃSKIE?

DOŁĄCZ DO NAS!

Zostań instruktorem w Amen!

kontakt.amen@gmail.com

TYTUŁ: CHCĘ BYĆ W TEAMEN! WASZ POTENCJALNY SUPER INSTRUKTOR!